YEJ pidurimootorid
YEJ seeria mootorid suudavad kiiresti pidurdada, neid kasutatakse mehaanilistel seadmetel ja masinate juhtimisel, kus on vaja kiiret ja täpset pidurdamist.
Spetsifikatsioon
| Raami suurus | 80–280 |
| Väljund | 0,18 kW–90 kW |
| Pinge/sagedus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Kaitseaste | IP55 (mootor), IP23 (pidur) |
| Isolatsiooniklass/temperatuuritõusu klass | F/B |
| Paigalduskorraldused | IE B3/IE B5/IE B35/IE V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C~+40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90%. | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m | |
| Jahutusmeetod | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Pakend
Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutajatele mõeldud teatmeks. Palun vabandust, et tootemuudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendav selgitus.
● Palun pöörake tellimuse esitamisel tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Me saame vastavalt kliendi soovile kujundada ja toota spetsiaalseid mootoreid:
1. eriline pinge, sagedus ja võimsus;
2. eriline isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. vasakul küljel asuva klemmkarbiga, kahekordsete võlliotstega ja spetsiaalse võlliga;
4. kõrge temperatuuriga mootor või madala temperatuuriga mootor;
5. kasutatakse platool või õues;
6. suurem võimsus või eriline teenindustegur;
7. küttekehaga, PT100 laagrite või mähise jaoks, PTC jne;
8. kodeerija, isoleeritud laagrite või isoleeritud laagristruktuuriga;
9. koos teiste nõudega.








