IE2 efektiivsusega mootor
Spetsifikatsioon
| Standardne | IEC60034-30 |
| Raami suurus | 80-355 |
| Väljund | 0,18 kW–355 kW |
| Energiatõhususe klass | IE2 |
| Pinge/sagedus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Kaitseaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatsiooniklass/temperatuuritõusu klass | F\B |
| Paigalduskorraldused | IE B3/IE B5/IE B35/IE V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C kuni +40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m | |
| Jahutusmeetod | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tootmisseadmed
Tellimisjuhised
● See kataloog on mõeldud ainult kliendi teavitamiseks. Palun vabandage, et toote muudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendavaid märkmeid.
● Tellimisel palun pöörake tähelepanu mootori mudeli tellimisandmetele, nagu võimsus, pinge, kiirus, isolatsiooniklass, kaitseklass, paigaldusviis jne.
● Saame teie vajaduste järgi tellida spetsiaalsete mootoritoodete eritellimusel disaini ja tootmist.
1. Eripinged, -sagedused ja -võimsused.
2. Spetsiaalne isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. Vasak külg ühenduskarbi, topeltvõlli otsa ja spetsiaalse võlliga;
4. Kõrgtemperatuurilised mootorid või madaltemperatuurilised mootorid;
5. Mägismaal või välitingimustes kasutamiseks.
6. Suurem võimsus või eriline teenindustegur.
7. PT100, PTC jne küttekehade, laagrite või mähistega.
8. Kodeerija, isoleeritud laagri või isoleeritud laagrikonstruktsiooniga.
9. Muud nõuded.









