Y-seeria (IP23) kõrgepinge kolmefaasiline asünkroonne induktsioonlüliti
Y-seeria kõrgepingemootor on oravpuuriga kolmefaasiline asünkroonne induktsioonmootor. Mootoril on kaitseklass IP23, nimipinge on 6KV või 10KV.
Spetsifikatsioon
| Raami suurus | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Nimivõimsus | 220 kW–5000 kW (6 kV), 250 kW–3550 kW (10 kV) |
| Energiatõhususe astmed | IE1 |
| Pinge ja sagedus | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Kaitseastmed | IP23 |
| Isolatsiooniastmed/temperatuuri tõus | F |
| Paigaldusmeetod | B3 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15 °C ~ +40 °C |
| Jahutusmeetod | IC01 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutajatele mõeldud teatmeks. Palun vabandust, et tootemuudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendav selgitus.
● Palun pöörake tellimuse esitamisel tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Me saame vastavalt kliendi soovile kujundada ja toota spetsiaalseid mootoreid:
1. eriline pinge, sagedus ja võimsus;
2. eriline isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. vasakul küljel asuva klemmkarbiga, kahekordsete võlliotstega ja spetsiaalse võlliga;
4. kõrge temperatuuriga mootor või madala temperatuuriga mootor;
5. kasutatakse platool või õues;
6. suurem võimsus või eriline teenindustegur;
7. küttekehaga, PT100 laagrite või mähise jaoks, PTC jne;
8. kodeerija, isoleeritud laagrite või isoleeritud laagristruktuuriga;
9. koos teiste nõudega.






