YH Marine Motors
YH-seeria mootorid on täielikult suletud ventilaatoriga jahutatud kolmefaasilised asünkroonsed induktsioonmootorid meresõiduks.
Spetsifikatsioon
| Raami suurus | 80-355 |
| Väljund | 0,75 kW–315 kW |
| Pinge/sagedus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Kaitseaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatsiooniklass/temperatuuritõusu klass | F/B |
| Paigalduskorraldused | IE B3/IE B5/IE B35/IE V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | 0°C ~+45°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Jahutusmeetod | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutajatele mõeldud teatmeks. Palun vabandust, et tootemuudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendav selgitus.
● Palun pöörake tellimuse esitamisel tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Me saame vastavalt kliendi soovile kujundada ja toota spetsiaalseid mootoreid:
1. eriline pinge, sagedus ja võimsus;
2. eriline isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. vasakul küljel asuva klemmkarbiga, kahekordsete võlliotstega ja spetsiaalse võlliga;
4. kõrge temperatuuriga mootor või madala temperatuuriga mootor;
5. kasutatakse platool või õues;
6. suurem võimsus või eriline teenindustegur;
7. küttekehaga, PT100 laagrite või mähise jaoks, PTC jne;
8. kodeerija, isoleeritud laagrite või isoleeritud laagristruktuuriga;
9. koos teiste nõudega.
Rakendused
Meil on täiustatud tootmistehnoloogia ja püüdleme uuenduslike toodete poole. Samal ajal on hea teenindus tugevdanud head mainet. Usume, et seni, kuni te meie tootest aru saate, peaksite olema valmis meiega partneriks saama. Ootame teie päringut.








