Libisemisrõnga mootorid
Tehnilised andmed
| Raami suurus | 280–800 mm |
| Väljund | 75–3150 kW |
| Nimipinge | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Paigalduskorraldused | IM B3 |
| Kaitseaste | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Jahutusmeetod | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Pooluste arv | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Isolatsiooniklass | FH |
| Ümbritseva õhu temperatuur | Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m; -15°C ~+40°C |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile







