YVF-muunduriga toidetavad mootorid
YVF-seeria mootorid kasutavad oravpuuri rootori struktuuri, mis on varustatud eraldatud aksiaalvoolu ventilaatoriga, et tagada hea jahutusefekt erinevatel kiirustel.
Spetsifikatsioon
| Raami suurus | 80-355 |
| Väljund | 0,75 kW–355 kW |
| Pinge/sagedus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Töötsoon konstantse pöördemomendi ja töötsoon konstantse võimsuse jaoks | 5–50 Hz ja 50–100 Hz |
| Kaitseaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatsiooniklass/temperatuuritõusu klass | F/B |
| Paigalduskorraldused | IE B3/IE B5/IE B35/IE V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C ~+40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m Jahutus | |
| Jahutusmeetod | IC416 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutajatele mõeldud teatmeks. Palun vabandust, et tootemuudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendav selgitus.
● Palun pöörake tellimuse esitamisel tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Me saame vastavalt kliendi soovile kujundada ja toota spetsiaalseid mootoreid:
1. eriline pinge, sagedus ja võimsus;
2. eriline isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. vasakul küljel asuva klemmkarbiga, kahekordsete võlliotstega ja spetsiaalse võlliga;
4. kõrge temperatuuriga mootor või madala temperatuuriga mootor;
5. kasutatakse platool või õues;
6. suurem võimsus või eriline teenindustegur;
7. küttekehaga, PT100 laagrite või mähise jaoks, PTC jne;
8. kodeerija, isoleeritud laagrite või isoleeritud laagristruktuuriga;
9. koos teiste nõudega.








