IE1 efektiivsusmootor
Spetsifikatsioon
| Standardne | IEC60034-30 |
| Raami suurus | 80-355 |
| Väljund | 0,18 kW–315 kW |
| Energiatõhususe klass | IE1 |
| Pinge/sagedus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Kaitseaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatsiooniklass/temperatuuritõusu klass | F/B |
| Paigalduskorraldused | IE B3/IE B5/IE B35/IE V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C ~+40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m | |
| Jahutusmeetod | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutaja teavitamiseks. Vabandame, et me ei teavitanud tootemuudatustest ette.
● Tellimisel palun täpsustage mootori tüüp, võimsus, pinge, kiirus, isolatsiooniklass, kaitseklass, kinnitusviis jne.
● Saame kliendi nõudmistele vastavalt projekteerida ja toota spetsiaalseid mootoreid järgmiselt
1. eriline pinge, sagedus ja võimsus
2. spetsiaalsed isolatsiooni- ja kaitseklassid
3. vasakpoolse klemmkarbi, topeltvõlliotste ja spetsiaalsete võllidega
4. Kõrge või madala temperatuuriga mootorid.
5. Suurel kõrgusel või õues kasutamiseks
6. Suurem võimsus või spetsiaalsed teenindustegurid
7. kütte, laagrite või mähistega PT100, PTC jne.
8. enkoodriga, isoleeritud laagritega või isoleeritud laagrikonstruktsiooniga
9. Muud nõuded.
Kirjuta oma sõnum siia ja saada see meile









