IE3 efektiivsusega mootor
IE3 seeria mootorid on puuriga induktsioonmootorid, mis on konstrueeritud vastavalt standarditele IEC60034-30 ja IE3 energiatõhususele.
Spetsifikatsioon
| Standardne | IEC60034-30 |
| Raami suurus | 80-355 |
| Väljund | 0,75 kW–315 kW |
| Energiatõhususe klass | IE3 |
| Pinge/sagedus | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Kaitseaste | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Isolatsiooniklass/temperatuuritõusu klass | F/B |
| Paigalduskorraldused | IE B3/IE B5/IE B35/IE V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C ~+40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m | |
| Jahutusmeetod | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tehase tootmisprotsess
Tellimisinfo
● See kataloog on mõeldud ainult kasutaja teavitamiseks. Palun vabandage, et toote muudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendavaid märkmeid.
● Tellimisel palun pöörake tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Saame vastavalt kliendi nõuetele projekteerida ja toota spetsiaalseid mootoreid järgmiselt
1. eripinged, -sagedused ja -võimsused
2. spetsiaalsed isolatsiooni- ja kaitseklassid
3. vasakpoolse klemmkarbi, topeltvõlliotste ja spetsiaalsete võllidega
4. Kõrgtemperatuurilised mootorid või madaltemperatuurilised mootorid.
5. Mägismaal või õues kasutamiseks
6. Suurem võimsus või spetsiaalsed teenindustegurid
7. kütte, laagrite või mähistega PT100, PTC jne.
8. enkoodriga, isoleeritud laagritega või isoleeritud laagrikonstruktsiooniga.
9. Muud nõuded.
Kui mõni neist toodetest peaks teile huvi pakkuma, palun andke meile teada. Meil on hea meel esitada teile hinnapakkumine pärast üksikasjalike spetsifikatsioonide saamist. Meil on oma teadus- ja arendusspetsialistid, kes vastavad kõigile teie nõuetele. Ootame teie päringuid peagi ja loodame teiega tulevikus koostööd teha. Tere tulemast meie ettevõttega tutvuma.










