SCZ-seeria sünkroonreluktantsmootorid
SCZ-seeria sünkroonsed reluktantsmootorid on eraldi konstrueeritud. Mootor on kolmefaasiline elektrimootor, millel on magnetiliselt anisotroopne rootori struktuur, mis vastab IEC standardraami suurusele, et rahuldada klientide erinevaid vajadusi, ning pakub IE5, IE4, IE3 seeria tooteid, sealhulgas puhast sünkroonset reluktantsmootorit.
Spetsifikatsioon
| Standardne | IEC60034 |
| Raami suurus | Kõrgus 80–315 mm |
| Nimivõimsus | 0,75 kW–200 kW |
| Kraadid või energiatõhusus | IE5 |
| Pinge ja sagedus | 400 V / 50 Hz |
| Kaitseastmed | IP55 |
| Isolatsiooniastmed/temperatuuri tõus | F/B |
| Paigaldusmeetod | B3, B5, B35, V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C ~+40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m | |
| Jahutusmeetod | IC411 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutajatele mõeldud teatmeks. Palun vabandust, et tootemuudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendav selgitus.
● Palun pöörake tellimuse esitamisel tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Me saame vastavalt kliendi soovile kujundada ja toota spetsiaalseid mootoreid:
1. eriline pinge, sagedus ja võimsus;
2. eriline isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. vasakul küljel asuva klemmkarbiga, kahekordsete võlliotstega ja spetsiaalse võlliga;
4. kõrge temperatuuriga mootor või madala temperatuuriga mootor;
5. kasutatakse platool või õues;
6. suurem võimsus või eriline teenindustegur;
7. küttekehaga, PT100 laagrite või mähise jaoks, PTC jne;
8. kodeerija, isoleeritud laagrite või isoleeritud laagristruktuuriga;
9. koos teiste nõudega.










