YL modulaarsed mootorid
YL-seeria mootorite raam on keevitatud terasplaadist, mis tagab suurepärase jäikuse ja vibratsioonikindluse. Need on valmistatud F-isolatsioonistruktuuriga ja VPI vaakumrõhu immutamise protsessiga. Pidev laadimis- ja mahalaadimislaagrite süsteem tagab lihtsa hoolduse.
Spetsifikatsioon
| Raami suurus | 355–630 (6 kV), 400–630 (10 kV) |
| Väljund | 220 kW–1250 kW (6 kV), 220 kW–1120 kW (10 kV) |
| Pinge/sagedus | 6KV, 10KV/50Hz |
| Paigalduskorraldused | IM V1 |
| Kaitseaste | IP23 |
| Jahutusmeetod | IC01 |
| Isolatsiooniklass | F |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C ~+40°C |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
Meie toodetel on riiklikud akrediteerimisnõuded kvalifitseeritud, kvaliteetsete ja taskukohase hinnaga toodete kohta ning need on inimeste poolt üle kogu maailma teretulnud. Meie tooted täiustuvad tellimuse käigus jätkuvalt ja ootame teiega koostööd. Kui mõni neist toodetest pakub teile huvi, palun andke meile teada. Pakume teile hea meelega hinnapakkumise pärast teie üksikasjalike vajaduste saamist.
Paigaldus ja üldised mõõtmed (6KV)
| Raami nr. | Poolus | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800. aasta |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900. aasta |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. aasta | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. aasta | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Märkus: Tabelis loetletud andmed on kasutajale viitamiseks. Lahknevuste korral juhusliku failiga on ülimuslik juhuslik fail.
Paigaldus ja üldised mõõtmed (10KV)
| Raami nr. | Poolus | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900. aasta |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. aasta | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. aasta | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Märkus: Tabelis loetletud andmed on kasutajale viitamiseks. Lahknevuste korral juhusliku failiga on ülimuslik juhuslik fail.






