Supply ODM alalisvoolumootor harjadeta mootor harjadeta alalisvoolumootor BLDC mootor elektrimootor servomootor 57bl3a90 36V 24V 48V 8 poolust 3000 p/min 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
„Kvaliteet ennekõike, ausus alusena, siiras abi ja vastastikune kasu“ on meie idee, mille eesmärk on järjepidevalt luua ja taotleda tipptaset ODM-i alalisvoolumootori, harjadeta alalisvoolumootori, BLDC-mootori, elektrimootori servomootori 57bl3a90 36V 24V 48V 8 poolust 3000 p/min 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M tarnimisel. Praegu ootame veelgi laiemat koostööd välismaiste klientidega vastastikuse kasu alusel. Võtke meiega tasuta ühendust lisateabe saamiseks.
"Kvaliteet kõigepealt, ausus alusena, siiras abi ja vastastikune kasu" on meie idee, püüdes järjepidevalt luua ja tipptaset taotleda.Hiina harjadeta alalisvoolumootor ja elektrimootorEritellimused on vastuvõetavad erineva kvaliteediklassi ja kliendi erilise disainiga. Ootame head ja edukat pikaajalist ärikoostööd klientidega üle kogu maailma.
IE4 seeria mootorid on IEC standardite ja IE4 energiatõhususe standardite kohaselt konstrueeritud puuriga induktsioonmootorid.
Spetsifikatsioon
| Standardne | IEC60034-30-1 |
| Raami suurus | Kõrgus 80–450 mm |
| Nimivõimsus | 0,75 kW–1000 kW |
| Kraadid või energiatõhusus | IE4 |
| Pinge ja sagedus | 400 V / 50 Hz |
| Kaitseastmed | IP55 |
| Isolatsiooniastmed/temperatuuri tõus | F/B |
| Paigaldusmeetod | B3, B5, B35, V1 |
| Ümbritseva õhu temperatuur | -15°C ~+40°C |
| Suhteline õhuniiskus peaks olema alla 90% | |
| Kõrgus merepinnast peaks olema alla 1000 m | |
| Jahutusmeetod | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |
| Kohustus | S1 |
| Teenustegur | 1.0 |



Tellimisinfo
● See kataloog on ainult kasutajatele mõeldud teatmeks. Palun vabandust, et tootemuudatuste korral ei tehta eelnevalt täiendav selgitus.
● Palun pöörake tellimuse esitamisel tähelepanu nimiandmetele, näiteks mootori tüübile, võimsusele, pingele, kiirusele, isolatsiooniklassile, kaitseklassile, kinnitusviisile jne.
● Me saame vastavalt kliendi soovile kujundada ja toota spetsiaalseid mootoreid:
1. Eriline pinge, sagedus ja võimsus;
2. Spetsiaalne isolatsiooniklass ja kaitseklass;
3. Vasakul küljel asuva klemmkarbi, topeltvõlli otste ja spetsiaalse võlliga;
4. Kõrgtemperatuuriline mootor või madaltemperatuuriline mootor;
5. Kasutatakse platool või õues;
6. Suurem võimsus või eriline teenindustegur;
7. Küttekehaga, PT100 laagrite või mähise jaoks, PTC ja nii edasi;
8. Kodeerija, isoleeritud laagrite või isoleeritud laagristruktuuriga;
9. Koos teiste nõudmistega. "Kvaliteet ennekõike, ausus alusena, siiras abi ja vastastikune kasu" on meie idee, püüdes järjepidevalt luua ja saavutada tipptaset ODM-i alalisvoolumootori, harjadeta alalisvoolumootori, BLDC-mootori, elektrimootori servomootori 57bl3a90 36V 24V 48V 8 poolust 3000 p/min 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M tarnimisel. Praegu ootame veelgi laiemat koostööd välismaiste klientidega vastastikuse kasu alusel. Võtke meiega tasuta ühendust lisateabe saamiseks.
Tarne ODM Hiina harjadeta alalisvoolumootoritele ja elektrimootoritele, eritellimused on vastuvõetavad erineva kvaliteediklassi ja kliendi erilise disainiga. Ootame head ja edukat ärikoostööd pikaajaliste lepingutega klientidega üle kogu maailma.



